Do Orlové se sjede špička nohejbalu

Čtvrtý ročník vánočního turnaje trojic v nohejbale se odehraje v Orlové za účasti osmnácti předních mužstev Čech,  Moravy a dalších ligových zahraničních družstev.

Turnaje se zúčastní mimo jiné  hráči, kteří reprezentovali nebo v současné době reprezentují jednotlivé země. Očekává se tedy vysoká úroveň  turnaje.

Diváci mohou obdivovat krásu nohejbalu i umění hráčů. Ne každý ví, že  první místa mistrovství světa patří Slovensku a České republice.

Mezinárodní vánoční turnaj v nohejbalu pod záštitou starosty města Orlové se hraje 23. listopadu od 9 hodin v tělocvičně místního gymnázia, finále očekáváme kolem 16 hodiny.

Věříme, že Orlováci využijí možnosti vidět na vlastní oči špičkový sport a přijdou svá mužstva povzbudit. Obsazení turnaje slibuje kvalitní sportovní zážitky.

Rádi bychom touto cestou poděkovali vedení Obchodní akademie v Orlové za vynikající spolupráci a městu Orlová za finanční dotaci na tělocvičnu.

Josef Hrozen

Datum zveřejnění/aktualizace: 10.11.2008