Ondřej Havelka a jeho Melody Makers se těší do Orlové

Pokud byste hledali jméno zpěváka, který dokáže předvést kvalitní i zábavnou show zároveň a k tomu pobavit doslova všechny generace posluchačů, zní ono jméno bezesporu Ondřej Havelka. A právě Ondřej Havelka dorazí se svými Melody Makers v úterý 4. listopadu do Domu kultury města Orlová. Koncert pořádá město Orlová a je jednou z oslavných akcí u příležitosti 90. výročí vzniku samostatného československého státu.

Koncert, který spolek muzikantů předvede v Orlové, nese název „Zavřete oči, přicházíme…“.

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers je pojem, který už není potřeba příliš představovat. Nápaditá show postavená na autentickém hraní populární hudby z let třicátých a čtyřicátých si už podmanila stovky věrných fanoušků, kteří nevynechají jediné vystoupení orchestru ve svém okolí. Pestrý repertoár zahrnuje atraktivní skladby tak širokého žánrového určení, že na koncertech lidé slyší vše od filmových šlágrů, přes styly jako sweet and hot, či vrcholová čísla swingových bigbandů. Součástí každého koncertu je příjemná a přátelská atmosféra, která z kapely doslova čiší.

Samotný Ondřej Havelka je znám také z účinkování v několika filmech a televizních pořadech.

Orlovský koncert začíná úderem 19. hodiny. Koná se v úterý 4. listopadu v Domě kultury města Orlová. K dispozici jsou ještě stále lístky v předprodeji.

Datum zveřejnění/aktualizace: 22.10.2008