Hasiči hráli fotbal a tenis

V halové kopané a stolním tenise se utkaly týmy dobrovolných hasičů z okrsku Orlová, kteří uspořádali svůj sportovní den v tělocvičně orlovské školy U Kapličky. Akce se účastnily týmy dobrovolných hasičů Doubrava, Rychvald a Orlová-Poruba. První místo v  kopané získali hasiči z Doubravy, druzí skončili hasiči z Rychvaldu a třetí hasiči z Orlové Poruby.

Ve stolním tenisu byli hodnocení jednotlivci. Na prvním místě se umístil starosta z Dobrovolného hasičského sboru Rychvald Milan Košňovský,  na druhém místě skončil Adam Wengřím třetí byl Jan Branný, oba z doubravského sboru. Sbory, které se této akce zúčastnily děkují škole U Kapličky za zapůjčení tělocvičny, a také starostovi  hasičů  okrsku Orlová Dušanu Odrobinovi, který vše se školou domluvil a zařídil.

Datum zveřejnění/aktualizace: 16.10.2008