Koncert barokní hudby

Zveme všechny příznivce klasické hudby na komorní koncert z děl velkých mistrů 17.,18. a
20. století, s nímž se v Orlové představí seskupení Camerata Nova z Německa, vedené Helmutem Neddensem. Toto kvarteto vystoupí v Orlové poprvé; Orlová je jednou ze čtyř českých zastávek na jejich letošním podzimním turné.

Skupinu k nám přivádí její cembalista (a klavírista i varhaník) Christof Kaminski, který u nás strávil rok jako dobrovolník v YMCA Orlová, a při té příležitosti nejednou předvedl své umění.

Koncert se koná ve velkém sále Husova domu v Orlové-Městě, Palackého 787 v pondělí 15. září od 18.00 hodin. Vstupné na koncert je 50,- Kč. Pořadatelem je YMCA Orlová spolu s Farním sborem Českobratrské církve evangelické v Orlové. Děkujeme za podporu města Orlová, která nám umožnila tento koncert uspořádat.
Štěpán Janča,
YMCA Orlová