Již 23. srpna INTERNACIONÁLOVÉ V ORLOVÉ!

Dvacátého června uplynulo sto let od založení fotbalového oddílu  TJ Slovan Orlová. K oslavě tohoto významného výročí v dějinách  celé TJ i řady občanů našeho města přispěli členové oddílu  mimo jiné tím, že na podzim loňského roku  zvítězili v  Okresním předkole poháru ČMFS, dále  se stal vítězi  zimního turnaje „Vratimov 2008“, který se hrál od ledna do března letošního roku. V konečném účtování  okresního přeboru  okresu Karviná skončili na výtečném  bronzovém stupínku a završili tak celoročně úspěšnou sezonu.

Tím výčet akcí v letošním roce nekončí, protože na sobotu 23. srpna  na 15 hodinu  se podařilo zajistit účast internacionálů České  a Československé reprezentace v kopané k sehrání utkání  proti hráčům Orlové. Toto utkání bude sehráno na hřišti FK Slavia Orlová v Orlové-Lutyni.

Doufáme, že občané Orlové využijí možnost vidět zblízka naše bývalé reprezentanty a přijdou v hojném počtu  povzbudit domácí hráče a následně tak oslavit 100 let kopané v Moravskoslezském regionu.

Datum zveřejnění/aktualizace: 11.7.2008