Léto s Domem dětí a mládeže

Dům dětí a mládeže v Orlové každoročně připravuje nabídku letních táborů,soustředění a dětských rekreací na dobu letních prázdnin pro děti a mládež v Orlové i okolní obce.

V tomto školním roce sezóna dětských rekreací již vypukla začátkem června, kdy rodiče s dětmi vyjeli do Chorvatska /Trpanj/ s TK KMIT. A již jsou na cestě opět do Chorvatska /Omišska riviéra/ bříšní a orientální tanečnice s aerobikem.

Dalších 7 letních táborů proběhne v Krásné, Dolní Lomné a Horní Bečvě. Dále organizujeme dvě sportovní soustředění, a to badmintonu v Tvarožné Lhotě a volejbalu

v Krásné a tři příměstské tábory.

Nabídka je opět bohatší než v loňském roce. Děti mohou využít tkz.“domácí prostředí“ na turistické základně v Krásné, vypravit se do penziónů v Dolní Lomné, Horní Bečvě i zahraničí. Ti, kteří zůstanou ve městě, zcela jistě využijí naše příměstské tábory.

Zbývají poslední volná místa!

29.6. – 6.7.2008 v Krásné a ve dnech 27.7.- 2.8.2008 Dolní Lomná.

Více se dovíte na internetových stránkách DDM – www.ddm-orlova.cz nebo na tel.čísle 731479177.

Mgr.Jana Šertlerová

Datum zveřejnění/aktualizace: 18.6.2008