Velikonoční výstava se blíží! Nechcete se připojit k vystavovatelům?

Do Velikonoc ještě zbývá několik týdnů, nicméně orlovské ženy už začaly bít na poplach.

V Domě kultury města Orlové se totiž každoročně koná VELIKONOČNÍ VÝSTAVA a právě na tu letošní se organizátoři chtějí připravit v dostatečném předstihu: „Vždyť výroba nejrůznějších kraslic, velikonočních dekorací, karabáčů, pečení a zdobení perníčků zabere hodně času,“ argumentuje  jedna z organizátorek Marie Pustelníková.

„Na vánoční výstavě nám totiž děti sdělovaly, že jejich maminky nebo babičky také háčkují, vyšívají nebo dělají jiné zajímavé věci. Jistě by stálo za to, kdyby se s nápady, ale i výrobky pochlubily a inspirovaly tak své okolí. Proč neukázat, kolik šikovných lidí v našem městě žije?“ – táže se Pustelníková.

A tak organizátoři vyzývají nejen šikovné maminky a babičky, ale i muže, kteří umí uplést pomlázky, děti z místních škol a členy klubu důchodců, Českého svazu žen, PZKO atd., aby se k nim přidali. Výstava se koná v termínu od 12. do 19. března. Přihlášky se však v DKMO přijímají pouze do soboty 8. března 2008.

Datum zveřejnění/aktualizace: 27.2.2008