Velikonoční výstava se blíží!

Myslíte si, že do Velikonoc je času dost?

Ani se nenadáte a budou tady, i když se konec března může zdát někomu ještě hodně daleko. Před Velikonocemi se bude konat  již tradiční VELIKONOČNÍ VÝSTAVA

v Domě kultury města Orlové. A to je ten důvod, pro který na tyto svátky upozorňujeme už nyní. Vždyť výroba nejrůznějších kraslic, velikonočních dekorací, karabáčů, pečení a zdobení perníčků zabere hodně času!

Na vánoční výstavě nám sdělovaly děti, že jejich maminky nebo babičky také háčkují, vyšívají nebo dělají jiné zajímavé věci. Jistě by stálo za to, kdyby se se svými nápady, ale i výrobky pochlubily a inspirovaly i své okolí.

Proč neukázat, kolik šikovných lidí v našem městě žije? Navíc můžete  své výrobky, pokud budete mít zájem, i prodat.

Vyzýváme proto nejen ty šikovné maminky a babičky, ale i muže, kteří umí například plést pomlázky, ale i děti ze všech orlovských škol  a členy klubu důchodců, Českého svazu žen, PZKO atd.– přidejte se k nám!

Bližší informace k výstavě se dozvíte včas, ale termín velikonočních svátků je zřejmý.

Těšíme se na to, že se na výstavě setkáme s krásnými věcmi, které jsou schopny vyrobit vaše ruce.

Marie Pustelníková

Datum zveřejnění/aktualizace: 20.2.2008