GRATULUJEME NAŠIM TENISTŮM

TURNAJ DOROSTU VE FRÝDKU
Tři naši hráči se zúčastnili turnaje dorostu, který proběhl v prvních srpnových dnech. David Šimeček neměl ve dvouhře tolik štěstí. Dominik Kubatko se v soutěži jednotlivců dostal až do semifinále, kde podlehl celkovému vítězi, Šimonu Myslivcovi 7:5, 6:1. Šimon si ve finále poradil s naším třetím hráčem, Pavlem Kubáněm 6:0, 6:0.
Dominik s Pavlem spojili síly a soutěž dvojic ovládli. V souboji o první místo porazili dvojici Velčovský - Olšar 6:4, 6:3.
Gratulujeme!

TROFEJ SOLIDARITY A NADĚJE ČTS by MONETA
Druhý turnaj o trofej solidarity a naděje se konal na přelomu července a srpna v Liberci. Karolína Kubáňová odehrála velmi dobré zápasy vysoké úrovně. Nejdříve se probojovala z kvalifikace až do hlavní soutěže, kde se hráčky nalosovaly do tří skupin po čtyřech a hrály každá s každou ve své skupině o postup do závěrečného pavouka.
První zápas s Terezou Smitkovou měla Kája skvěle rozehraný. První set vyhrála 6:4 a ve druhém vedla 5:3, 30:30. Avšak Tereza změnila styl hry a přidala na rychlosti. Káji se přestalo dařit jako doteď a prohrála 5:7, 1:6.
Druhý zápas proti Gabriele Horáčkové vyhrála 6:3, 6:3 a ve třetím zápase si Kája poradila hravě se Sárou Bejlek 6:1, 6:4.
Chyběl kousek a Kája mohla bojovat o medailová místa. Přesto šlo o vysoce kvalitní turnaj skvělých hráček. Ve výsledku skončila Kája na druhém místě ve své skupině.
Blahopřejeme!

TURNAJ DOROSTU V OSTRAVĚ-PORUBĚ
Pavel Kubáň vyhrál turnaj dorostu v Ostravě. Tohoto turnaje na začátku srpna se zúčastnilo 34 hráčů. Pavel sehrál nejtěsnější zápas v semifinále proti Filipovi Kremserovi, kde zvítězil o dva míče. Celkově zápas skončil 0:6, 6:2, 1:0 (8). Jinak nedal Pavel soupeřům žádnou šanci. V souboji o vítěze turnaje přehrál Filipa Nováčka 6:3, 6:1.
Ve čtyřhře zase zaválel David Šimeček, který skončil společně s Denisem Krakovským na druhém místě. Lepší dvojicí se stali jen Nováček - Krahulec, kteří vyhráli 6:1, 5:7, 1:0 (5).
Gratulujeme!

 

ÚSPĚCHY VE ČTYŘHŘE
Ellen Pavlišová objela dva turnaje starších žákyň po sobě. Na prvním turnaji v Ostravě na kurtech SC společně s Adélou Motykovou kralovaly soutěži dvojic. V souboji o první místo přehrály Božoňovou s Honkovou 6:4, 7:6.
Na druhém turnaji v Českém Těšíně opět s Adélou Motykovou vybojovaly krásné třetí místo ve čtyřhře. Gratulace!

 

VÍTĚZNÝ TURNAJ PRO KAROLÍNU KUBÁŇOVOU
Turnaj dospělých B ve Valašském Meziříčí měl jasnou vítězku jak ve dvouhře tak ve čtyřhře, a to Karolínu Kubáňovou. V singlu ve finálovém zápase proti Kristýně Hrabalové vyhrála Karolína 6:4, 6:4 a stala se vítězkou.
Ve čtyřhře s Lindou Ševčíkovou nedaly soupeřkám žádnou šanci a celou soutěž dvojic ovládly. V souboji o první místo porazily dvojici Pokorná - Dohnalová 7:6 (4), 6:2.
Gratulujeme!

Martina Hoková

 

 

 


Zpět na výpis