POKRAČUJEME I PO DVACÍTCE! SAM se opět blíží!

21. ročník letního setkání SAM se bude konat ve dnech 13. až 16. srpna 2020 v areálu farního sboru Slezské církve evangelické a. v. v Orlové. Akci pořádá spolek Benjamín Orlová, z.s.
To je fakt síla! Silné kafe, silná nátura, silné argumenty, silné heslo, síla lásky, síla myšlenky, v jednotě je síla. Poznáváte letošní téma? Je to SAMSON. Samson byl člověk, obdařen nezvyklou silou. Jeho příběh zapsaný v Bibli je plný slavných vítězství i tragických proher. Kontroverzní superhrdina jednal spontánně, zažil vášnivou lásku i zradu a doplatil na slabost svého charakteru.
Pojďme se poučit ze Samsonova příběhu a zamyslet se, co je to skutečná síla a slabost, zda může být síla ukrytá v slabosti, a jak s tím vším vlastně zacházet. S tím nám pomohou semináře, bohoslužby, workshopy a další aktivity, které si pro nás připravili vzácní hosté, jako jsou například Kateřina Lachmanová, Zdeněk Susa, Karel Řežábek a další. Nebudou chybět ani sportovní aktivity a příjemné posezení ve zdejší čajovně. Na večerních koncertech uslyšíme kapely Karlsson, B plán, zpěvačku Palmu a celek završí večer chval.
Program je bohatý a na své si tak přijdou všichni, včetně dětí, pro které je připraven speciální program. Pro více informací můžete navštívit naše webové stránky http://samorlova.cz/ a facebookové stránky https://www.facebook.com/samorlova/ se spoustou zajímavých příspěvků.
Za tým SAMu Jana Guľová


Datum zveřejnění/aktualizace: 7.3.2020

Zpět na výpis