VEČER CHVAL

V sobotu 14. března v 18 hodin v katolickém kostele Narození Panny Marie v Orlové-Městě.

Večer chval je pro všechny, kteří se chtějí společně zastavit, zaposlouchat se do hudby a zamyslet se nad zajímavým tématem "sebe-láska". Je láska bezpodmínečná? Musíme si ji něčím zasloužit? Máme se rádi bez podmínek a výčitek? O tom nám krátce řekne evangelický farář z Nového Města pod Smrkem Petr Chlápek.

Na večeru chval bude, ale převážně v hlavní roli - kapela Hope Worship Band. Kapela, která vznikla v loňském roce v Orlové a skládá se z muzikantů několika různých církví.

Večer chval bude probíhat za spolupráce YMCY Orlová, Českobratrské církve evangelické Orlová, Římskokatolické církve Orlová a Církve bratrské Orlová.

„Na této akci chceme propojit křesťany, ale i nekřesťany v Orlové a okolí. Propagovat hudební styl worship music, který není v česku komerční. A také obohacovat kulturní život v historické části města," upřesnila Renáta Olšarová z Římskokatolické církve v Orlové.

Datum zveřejnění/aktualizace: 20.2.2020