MOTOKÁROVÁ SEZONA 2019

V letošním roce se Adam Zdebský, který navštěvuje 9. rokem Základní školu U Kapličky 959 v Orlové-Lutyni, opět zúčastňoval pod křídly Spolku ARZ Racing Orlová mezinárodního seriálu motokárových závodů – Slovenského kartingového poháru se startovním číslem 78. V sezóně 2019 soutěžil ve své kategorii Rotax Junior s dalšími 7 závodníky. V seriálu bylo vyhlášeno celkem 7 závodů ve dvou zemích – Rakousku a Slovensku.


Poslední závod Slovenského kartingového poháru 2019 se uskuteční na Slovensku v Dlhé o víkendu 12. až 13. října. Snad se Adamovi vydaří toto letošní poslední závodění. V průběžném pořadí je na prvním místě, a tak by si mohl vyzvednout pohár pro celkového vítěze.


Letošní závodění bylo plné úspěchů, bojovnosti, adrenalinu, ale i neúspěchů a karambolů, jak už to v tomto sportu bývá. Zbývá jenom popřát tomuto mladému sportovci do další sezóny co nejvíce zdraví, vytrvalosti a chuti vyhrávat, motivace opět stát na nejvyšších stupních vítězů je veliká. Velké poděkování patří pak jeho sponzorům za poskytnuté finanční dary a příspěvky – městu Orlová, České unii sportu – v rámci „Programu podpory sportu v Moravskoslezském kraji 2019", LMN Karviná a jeho kamarádům a rodině za psychickou podporu před každým závodem.


Datum zveřejnění/aktualizace: 6.10.2019

Zpět na výpis