Olympiáda dětí a mládeže - 3. místo čtyřhra

Dominik Kubatko a Martin Postupa byli nominováni a zúčastnili se Olympiády dětí a mládeže, která probíhala v Liberci. Dominik reprezentoval MS kraj ve starších žácích a Martin v kategorii mladších žáků. Dominik Kubatko skončil ve čtyřhře na třetím místě. Společně s Vojtěchem Petrem nestačili na dvojici Menšík - Vacula a prohráli 6:4, 6:3. V následujícím souboji o třetí místo porazili dvojici Peták - Opluštil a odvezli si tak cennou trofej. 

Martin Postupa se Sebastianem Chodurou postoupili do druhého kola v soutěži dvojic. Následující zápas proti Čepelík - Škrlík však prohráli. 

Olympiáda dětí a mládeže České republiky (ODM) je republiková soutěž krajských reprezentací v kategoriích mladších a starších žáků a žákyň. Sportovcům navozuje atmosféru opravdových olympijských her. Mladí účastníci nejsou ochuzeni o zapálení olympijského ohně, slavnostní ceremoniály, soužití v olympijské vesnici nebo složení olympijské přísahy. Co se týče tenisu, z každého kraje jsou jak v mladších, tak starších žácích nominování dva hráči a dvě hráčky.
Výborná zkušenost a skvělá reprezentace Moravskoslezského kraje. 
Obrovská gratulace


Datum zveřejnění/aktualizace: 25.7.2019

Zpět na výpis