MALÁ CENA KOPŘIVNICE

Krasobruslaři z celé ČR se sjeli do Kopřivnice na Pohár ČKS bojovat o co nejlepší umístění. V letošním ročníku byla účast až nečekaně velká. Všechny kategorie byly plně obsazeny. Orlovští krasobruslaři si vedli výborně.

Naši nejmenší – přípravka, měla navíc na ledě Olafa z pohádky Ledové království, který jim předváděl postupně všechny prvky. Děti byly nadšené a s úsměvem vše společně s Olafem předváděly. Nakonec se spolu i fotili. Velice krásný závod. Všechny děti byly oceněny 1. místem, diplomy, medailemi a drobnými upomínkovými předměty.  Z orlovského krasobruslařského klubu se zúčastnili: Daniela Litnerová, Valentina Brabcová, Tereza Pochmonová a Šárka Satorová.

V kategorii nováčci si dobře vedla Dorota Hanusková, která obsadila 5. místo. Také Izabela Dudzik zajela hezkou čistou jízdu a obsadila 16. příčku. V nejmladších žačkách A se předvedla také dobře Nikola Swaczynová s 10. místem. V mladších žačkách A zajela velmi dobrou volnou jízdu Eliška Kondziolková – 6. místo. Všem velká gratulace.

Do krasobruslařské přípravky přijímáme nové členy celoročně. Fotky ze soutěží, akce atd. najdete na fcb kraso orlová.

-kk-

 


Datum zveřejnění/aktualizace: 31.3.2019

Zpět na výpis