VOLEJBALOVÉ AKTUALITY

Dvanáctého října jsme uspořádali setkání hráček, trenérů a funkcionářů už u příležitosti 40. výročí ženského volejbalu v Orlové. Moc jsme si to všichni užili. Bylo na co vzpomínat. Průřez čtyřiceti let ve fotografiích bude ve vývěsní skříni DDM u starého Prioru do konce roku. 

O podzimních prázdninách jsme organizovali soustředění žaček v Krásné. Trénovali jsme v raškovické sportovní hale, ubytování a stravování jsme zajistili na turistické základně DDM. 

V neděli 4. listopadu jsme v Novém Jičíně hráli mistrovský turnaj krajského poháru starších žákyň. V nekompletní sestavě jsme neuspěli a sestoupili do druhé skupiny. 16. prosince se pokusíme o návrat mezi nejlepší.

Mladší žákyně odehrály 10. listopadu mistrovský turnaj první skupiny KP. A zahrály velmi dobře. Všechna utkání vyhrála děvčata 2:0 a jsou v čele první skupiny.

V neděli 11. listopadu jsme vyjeli s nejmladšími děvčaty do Palkovic, kde se konal turnaj v barevném volejbalu. Děvčata bojovala a umístila se v prvních polovinách tabulek podle kategorií (oranžový a modrý volejbal). Na další turnaj, který se koná rovněž v Palkovicích 20. ledna 2019, pojedou další z děvčat, a už se těší. 

16. listopadu oslavil 80 let Vladislav Weisser, všestranný sportovec a také do dneška obětavý rozhodčí volejbalu. Vláďo, hodně zdraví Ti přejí všichni ze Slezanu.

Jiří Drobek


Datum zveřejnění/aktualizace: 20.11.2018

Zpět na výpis