EDITH PIAF V ORLOVÉ

Přijměte pozvání na Adventní koncert HANY FIALOVÉ (zpěv), držitelky ceny Thálie za roli Edith Piaf v hudebním dramatu Edith a Marlene. V jejím zpěvu ji doprovodí na klavír Jakub Žídek, který je momentálně hudebním ředitelem souboru operety a muzikálu v Národním divadle moravskoslezském a je rovněž dirigentem souboru opery.

Koncert se uskuteční v úterý 11.12.2018 v 17 hodin v evangelickém kostele v Orlové. Cena vstupenky je 150 Kč a je možné ji získat v Městském informačním centru v Orlové. Výtěžek koncertu je určen na projekt: „Obnova varhan v Evangelickém kostele v Orlové“. Koncert pořádá Nadační fond Přátel kulturní památky Kostel SCEAV v Orlové.
Během koncertu zazní písně slavných muzikálů, jako jsou Sunset Boulevard, Jesus Christ Superstar nebo Evita. Taktéž nebudou chybět slavné šansony zpěvačky Edith Piaf, které právě tak excelentně Hana Fialová zpívá a za něž získala prestižní cenu Thálii.

Věříme, že koncert bude dalším nezapomenutelným zážitkem v řadě akcí, které nadační fond pořádá. Děkujeme za vaši přízeň a v nadcházejícím adventním čase přejeme pohodu a klid.
Milan Zielina


Datum zveřejnění/aktualizace: 19.11.2018

Zpět na výpis