Nábory oddílu BASEBALLU MSK Orlová

7. září oddíl Baseballu Městského sportovního klubu v čele s reprezentantem České republiky Michalem Kozákem obcházel Základní školy v Orlové, aby žákům představil krásy tohoto amerického sportu.

n

m

Děti, které baseball nadchl, mohly odpoledne přijít na hřiště s umělou trávou, kde si mohly vyzkoušet techniky baseballu venku a zapsat se do oddílu.Celé akce se účastnili zástupci baseballové asociace.

Propagace baseballu v Orlové je navázán na projekt BeeBallu provozovaný ve školách a školkách za podpory Nadace OKD. Jedná se o zjednodušenou verzi pálkovacího sportu provozovanou dětmi od 4 let.

m

Máte-li zájem si baseball také vyzkoušet, nebo se rovnou přidat, ozvěte se vedoucímu přípravky Pavlu Novotnému na tel. +420 732 151 290, nebo mu napište mail na pavel.novotny@msk-orlova.cz

Městský sportovní klub Orlová

Datum zveřejnění/aktualizace: 7.9.2018