Krasobruslaři na domácím ledě

Od 7. srpna se krasobruslaři s radostí vrátili z Kravař na domácí ledovou plochu a pokračovali v týdenním soustředění. Většinou byli už všichni z 10-ti denního soustředění v Kravařích rozbruslení a připraveni navázat v plné síle na trénink do nové sezóny.

Příprava krasobruslařů už bohužel není bruslit jen od září do března. Pokud chceme, aby naši orlovští krasobruslaři byli schopni poměřit své síly v pohárových soutěžích a být účastníky Mistrovství ČR, musí se připravovat i v období duben až červenec, a to nejen na ledové ploše.
Proto jsme se zúčastnili soustředění v Polském Těšíně, Kravařích, Blansku, během května a června jsme dojížděli na led do Třince na Mini Arénu a svým orlovským soustředěním jsme začali už 28. července v Kravařích. V Kravařích uspořádal Krasobruslařský klub Orlová své soustředění v termínu od 28. července do 6. srpna, kde se sjelo 80 závodníků a 20 trenérů. Soustředění bylo perfektní, stavování, led, tělocvična, bazén, hotel atd., vše pod jednou střechou. Přijeli závodníci s trenéry z Ukrajiny, Ruska, USA, Slovenska, Mladé Boleslavi, Prahy, Prostějova a Olomouce.

Nyní už pilně trénujeme na domácí ledové ploše, kde nás omezuje pouze mlha, a to nejen v horkých letních dnech. Všem našim krasobruslařům přejeme jménem vedení klubu hodně úspěchů v nové sezóně.

Více informací o klubu na www.kkorlova.cz a na fcb: krasoorlova

Monika Kramná


Datum zveřejnění/aktualizace: 25.8.2018

Zpět na výpis