Judovíkend

Městský sportovní klub Orlová uspořádal pro své děti v oddílu juda víkend plný zdravého sportu, super zábavy a zajímavých poznatků. "V pátek odpoledne jsme si děti přebrali a rovnou se pustili do trénování na tatami. Po zdravé večeři se šlo běhat ven a noc jsme strávili v tělocvičně na žíněnce. V sobotu ráno jsme se hned pustili do tréninku. Po něm následovala zkouška na vyšší pásky - tzv. páskování. Odpoledne jsme navštívili služebnu městské policie, kde si naši bojovníci prošli školením strážníků. Následně si mohli vyzkoušet střelbu z luku, pistole a jiných střelných zbraní. Děti byly z návštěvy městské policie nadšení a celý zbytek dne nemluvily o ničem jiném. V neděli jsme pak spokojené děti vrátili zpět rodičům. Stejně jako účastníci, tak i my trenéři se těšíme na další judovíkend," zhodnotil Lukáš Finger, trenér oddílu juda MSK Orlová.

MSK Orlová

judovikend