RETRO HRAČKY V DOMOVĚ PRO SENIORY

Pro zpestření všedních dnů klientů Domova pro seniory Slezské humanity v Orlové-Lazích jsme připravily dobovou výstavu retro hraček. Touto formou reminiscenční terapie jsme udělaly radost nejen klientům, ale i zaměstnancům a rodinným příslušníkům.

Téměř každý, kdo se přijde podívat, si najde nějakou hračku, kterou vlastnil. Je milé slyšet: „S tím jsem si hrála, když jsem byla malá, přesně tuhle panenku jsem měla doma…“ a vidět projevy radosti při vzpomínkách na bezstarostnou dobu dětství.

K vidění jsou hračky jak pro děvčata, tak pro chlapce, které nám pomohli shromáždit přátelé a kolegyně, čímž bychom jim chtěly moc poděkovat. Výstava probíhá do konce prázdnin v  prostorách vstupní haly našeho domova a je možné ji po domluvě navštívit.

Anna Slívová a Barbora Bobová

Datum zveřejnění/aktualizace: 20.6.2018