Ženský fotbal v Orlové

Od 5. října loňského roku začal fungovat pod Městským sportovním klubem oddíl ženského fotbalu.
Z historie ženského fotbalu v Orlové je třeba připomenout, že se zde již ženský fotbal hrál, ale bohužel po půlročním působení v MSDŽ-A se klub rozpadl, a hráčky se rozprchly po okolních klubech nebo fotbalu nechaly. Z orlovské líhně vzešly i vynikající hráčky, které udělaly reklamu orlovskému fotbalu - jako příklad uvedu dvě hráčky, které mám čest znát osobně, a to Janu Bláhovou (Jáju), která tuto sezónu kopala II. ligu za Olomouc a Pavlu Podstawkovou (Stihi), která hrála i za takové kluby, jako je Slavie Praha a německou ligu za Hannover. Sice již (zatím) aktivní hry ze zdravotních důvodů zanechala, ale vrátila se domů a spolupracuje s MSK, a předává své zkušenosti ostatním.

V současné době registrujeme 15 hráček a trénujeme v městském sportovním centru na domácím hřišti FK Slavia Orlová. K dispozici máme i hřiště s umělým povrchem a veškeré potřebné zázemí a vybavení, které nám poskytuje klub MSK Orlová. Tréninky probíhají 2x týdně, a to v pondělí a čtvrtek od 18 do 19:30 hod.

Pokud se najdou další zájemkyně z řad dívek a žen, velmi rádi je mezi sebou přivítáme. Stačí se přijít podívat na náš trénink nebo kontaktovat trenéra – Tomáš Siekiera, tel: 777 110 773 nebo email:
tomas.siekiera@msk-orlova.cz

Datum zveřejnění/aktualizace: 5.6.2018