Orlovský badminton informuje

 

Turnaje v sezóně 2018 jsou již v plném proudu. Orlovští hráči se pravidelně účastní turnajů napříč celou Českou republikou a níže přinášíme přehled již proběhlých turnajů s účastí orlovských hráčů včetně umístění.

 

Grand prix „A“, kategorie U17, Brno-Slatina

17. února 2018

Naše účast: Lukáš Franek, Tallulah Van Coppenolle, Zuzana Morcinková, Zuzana Kolesárová

Umístění: Lukáš Franek, 5/8  dvouhra, 3/4  čtyřhra,  5/8 mix       

Tallulah Van Coppenolle - 1 dvouhra,  1 čtyřhra, 1 mix

Zuzana Morcinková -  9/16 dvouhra, 5/8 čtyřhra, 9/16 mix

Zuzana Kolesárová - 5/8 dvouhra, 17/32 mix

Turnaj zcela v režii naší hráčky Tallulah Van Coppenolle.

 

 

GALVA Open, Grand prix „C“ dospělí, Olomouc

17. února 2018

Naše účast: Adam Blaník, Václav Benbenek, Ondřej Hevessy, Martin Slabý

Umístění: Adam Blaník - 2 dvouhra, ¾  čtyřhra, Václav Benbenek - ¾ dvouhra, 2 čtyřhra Ondřej Hevessy - 6/16 dvouhra, 9/16 čtyřhra, Martin Slabý - 17/32 dvouhra, ¾  čtyřhra, 6/16 mix. 

Pět cenných umístění na bedně.

 

Grand prix „C“, kategorie U19, Karviná

24. února 2018

Naše účast: Lukáš Franek, Tallulah Van Coppenolle, Zuzana Morcinková, Zuzana Kolesárová

Umístění: Lukáš Franek – 3/4 dvouhra, 1čtyřhra      

Tallulah Van Coppenolle  – 1 dvouhra, 1 čtyřhra

Zuzana Morcinková  -  5/8 dvouhra, 5/8 čtyřhra

Zuzana Kolesárová - 5/8 dvouhra,  3/4  čtyřhra

Ani mladší hráči nezklamali, navázali na úspěch dospělých z Olomouce, a rovněž tak vybojovali 5 cenných kovů.

 

Grand prix „A“, kategorie U19, Hradec Králové

3. - 4. března 2018

Naše účast: Adam Blaník, Lukáš Franek, Nela Němcová, Tallulah Van Coppenolle

Umístění: Adam Blaník – 3/4 dvouhra, 2 čtyřhra, Lukáš Franek – 5/8 čtyřhra, 5/8 mix, Nela Němcová – 2 dvouhra, 2 čtyřhra 5/8 mix, Tallulah Van Coppenolle – 3/4 dvouhra, 5/8 čtyřhra. A do třetice pět cenných kovů z celorepublikového turnaje pro orlovské hráče.

 

Velká cena města Plzně, turnaj  Grand prix „A“ dospělí

9. - 11. března 2018

Naše účast: Adam Blaník, Lukáš Franek, Nela Němcová

Umístění: Adam Blaník – 5/8 dvouhra, 5/8 čtyřhra, 9/16 mix, Lukáš Franek – 33/64 dvouhra, 5/8 čtyřhra, Nela Němcová – 9/16 dvouhra, 9/16 mix.

Orlovští hráči patřili mezi nejmladší na tomto turnaji a herně i výsledkově nezklamali.

-RN-


Datum zveřejnění/aktualizace: 25.3.2018

Zpět na výpis