Mistrovství České republiky juniorů

      Orlovští krasobruslaři se nominovali na Mistrovství ČR juniorů do Liberce. Potěšitelné je, že z tak malého města, jakým je Orlová, postoupili mezi 24 nejlepších v republice hned tři junioři. Petra Kúdelová, Markéta Sobotíková a Ondřej Marmorovič.

      Holkám se roztřepala kolena, a tudíž se zodpovědnost podepsala i na jejich výkonu. Petra Kúdelová celou sezónu zvládala zajet čisté programy. Tentokrát v krátkém programu spadla a byla na 18. místě. Volnou jízdu také neměla bezchybnou, a i když byla patnáctá, skončila celkově na 17. místě. Markéta Sobotíková se snažila o co nejlepší výkon a také to úplně nezvládla. Byla letos v juniorské kategorii prvním rokem a je úspěch, že se mezi 24 nejlepších vůbec probojovala. Celkově se umístila na 18. příčce.

     Ondřej Marmorovič se na juniorskou republiku probojoval také poprvé. Ještě nezvládá trojité skoky, což v juniorské kategorii chybí, ale všechny dvojité zvládl. Celkově se umístil na 7. příčce. Potěšilo nás i Ondru, že si v poháru vyjel pěkné 3. místo. Na mistrovství mu byl předán pohár. Gratulujeme.

      Všem třem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a našeho města.

-re-

FOTO: Petra, Ondra, Markéta na slavnostním zahájení MČR


Datum zveřejnění/aktualizace: 24.2.2018

Zpět na výpis