Krasobruslařské medaile z Třince

     Pro juniory poslední pohárový závod před Mistrovstvím České republiky v Třinci. Pro ostatní kategorie další cenné body do žebříčků.

      Velkou radost nám udělala v nejmladších žačkách B Eliška Kondziolková, která zajela hezkou jízdu a v Třinci obsadila 3. místo. Také Ondřej Marmorovič přivezl medaili v kategorii juniorů. Krátký program mu nevyšel, ale volnou jízdu zajel jako druhou nejlepší a umístil se na 3. příčce.

      V nejmladších žačkách bojovala Nikola Swaczynová, bohužel jí nevyšel jeden skok, ale zlepšila piruety a skončila čtyřiadvacátá. Také v mladších nováčcích se Dorotce Hanuskové povedla volná jízda, a od 3. místa ji dělil jen pád u kombinace. Obsadila 4. místo.

      V kategorii žaček je obrovská konkurence. Naše žačky Sabina Večeřová, Michelle Messina a Magdaléna Paseková bojují o umístění v žebříčku mezi 24 nejlepšími v republice, všechny tři předvedly výborné jízdy. Úplně nejlépe si ve volné jízdě vedla Michelle, zajela krásnou bezchybnou jízdu i s dvojitým axelem a z 25. místa po krátkém programu zajela třetí nejlepší volnou jízdu a umístila se na 6. příčce. To Michelle posunulo v žebříčku na 19. místo. Také Sabině 11. místo v Třinci přineslo body a v žebříčku se posunula na 20. post. Zatím Magdaléna svým 10. místem získala dost bodů a posunula se na 25. příčku. Holky ještě mají před sebou Pohárové závody v Liberci, Českých Budějovicích a Břeclavi.

      Posledním závodem před juniorským Mistrovstvím České republiky byl Třinec. Petra Kúdelová si vedla velice dobře, taktéž Markéta Sobotíková. Obě dívky předvedly výborně oba programy a vešly se do první desítky. Petra Kúdelová absolvovala 5. nejlepší volnou jízdu a celkově se umístila na 6. místě. Markéta Sobotíková měla malé zaváhání ve volné jízdě, ale i tak jela výborně a skončila na 7. místě.

      Všem gratulujeme.


Datum zveřejnění/aktualizace: 11.2.2018

Zpět na výpis