Pozvánka do NÁRUČE

Dovoluji si Vás pozvat na tři akce, které se konají v nejbližších dnech a týdnech v komunitním centru Náruč (Polní 963, Orlová 4):

-> ekumenický rozhovor o reformaci: k 500. výročí vystoupení Martina Luthera ve Wittenbergu. Zajímá Vás, jak se na tuto událost, která zásadně změnila Evropu a výrazně ovlivnila formování celého současného světa a myšlení, dívají různé církve? Debaty se zúčastní představitelé všech křesťanských církví z Orlové. Akce se koná v úterý 21.11. (právě dnes) od 18.00 hodin.

-> Sledujete mezinárodní situaci a politické dění na světové scéně? Chcete slyšet komentář k současnému vývoji ve Spojených státech od člověka, který rozumí Americe i Česku? Pak by Vás mohla zaujmout přednáška a rozhovor "Jak se změnily Spojené státy za vlády prezidenta Trumpa", která se koná ve středu 6.12. od 18.00. Povídat a odpovídat bude Jared Kenning, Američan, žijící už přes 20 let mezi Českem a Spojenými státy.

-> Jestli máte rádi staré trampské písničky (případně jakékoli jiné, které muzikanti zvládnou zahrát:-), stavte se k neformálnímu posezení s kytarou ve středu 29.11. od 18.00. Táborák sice mít nebudeme, ale nálada bude stejně příjemná;-)

Vstupné na všechny akce je zcela dobrovolné a bude použito na náklady, spojené s akcemi a provozem KC Náruč.

Štěpán Janča
FS ČCE Orlová


Datum zveřejnění/aktualizace: 21.11.2017

Zpět na výpis