NAŠE SUPERSTAR 2016

Ve středu 25.5.2016 proběhlo v Domě dětí a mládeže Orlová finále školní pěvecké soutěže Naše Superstar, kterou pro žáky orlovských základních škol připravila ZŠ Slezská 850 společně se ZŠ Školní 862 a DDM Orlová.

Do finále se probojovalo jedenáct soutěžích, kteří byli rozděleni do dvou kategorií. V mladší kategorii soutěžily žákyně 1.-5. ročníku: Marie Burová, Karolína Žigová, Simona Pavlíková, Linda Horváthová, Isabel Goldbergerová, Renata Demeterová a Karolína Rostášová. Starší kategorii zastupovali žáci 7.-9. ročníku: Barbora Gaszczyková, Natálie Múdra, Kryštof Malec a Marcela Pohlodková.

Všichni zpěváci se svědomitě připravovali na svá vystoupení pod vedením paní učitelky Mgr. Blanky Kawanové, která je navíc hlavní organizátorkou celé soutěže. Další organizátorkou soutěže a zároveň i její moderátorkou je paní učitelka Mgr. Martina Kempná. Za DDM Orlová se do organizace soutěže zapojila Mgr. Petra Godulová, která také vyzdobila sál.

Soutěž byla obohacena vystoupením taneční skupiny Ritmo z DDM Rychvald pod vedením Kateřiny a Magdalény Matušínské a choreografií kroužku aerobiku DDM Orlová, který vede Lenka Vargová.

Obecenstvo se zaujetím sledovalo kvalitní výkony všech finalistů, aby mohlo zvolit svého „Miláčka publika“. Toto ocenění získala Isabel Goldbergerová.

Po napjatém očekávání bylo vyhlášeno rozhodnutí poroty: vítězkou mladší kategorie se stala Isabel Goldbergerová a ve starší kategorii zvítězil Kryštof Malec.

Velké poděkování patří sponzorům, porotě a všem, kteří se zasloužili o zdárný průběh soutěže.

Mgr. Martina Kempná

Datum zveřejnění/aktualizace: 31.5.2016