V DOMĚ DĚTÍ A MLÁDEŽE ORLOVÁ SE USKUTEČNILA VÝTVARNÁ SOUTĚŽ pro děti od 6 do 15 let

Ve dnech 18. - 19. 3. 2015 probíhala v Domě dětí a mládeže Orlová výtvarná soutěž, které se zúčastnilo 77 dětí ze základních škol z Orlové a jejího blízkého okolí (konkr. Dolní Lutyně, Doubrava). Děti si mohly vybrat ze tří témat, přičemž téma „Jaro klepe na dveře“ mělo největší zastoupení. Další dvě témata „Do nebe“ a „Požární ochrana očima dětí“ byly postupové, což v praxi znamená, že vítězné práce budou odeslány do dalších kol, kde budou soutěžit o další krásné ceny. Velmi kreativně strávené dopoledne bylo příjemným zpestřením týdne a výtvarné díla našich menších i větších umělců budou ke zhlédnutí v prostorách DDM Orlová.

 

STŘEDA 18. 3. 2015 _ 1. STUPEŇ ZÁKLADNÍCH ŠKOL

35 účastníků soutěže

 


1/ Jaro klepe na dveře

 

I. kategorie:

1. místo: Barbora Solichová (ZŠ Školní 862)

2. místo: Michaela Potyšová (ZŠ Doubrava)

3. místo: Terézie Dřízgová (ZŠ Mládí 726)

II. kategorie

1. místo: Lucie Světlá (ZŠ Mládí 726)

2. místo: Klára Ticháčková (ZŠ Mládí 726)

3. místo: Aneta Malecová (ZŠ Školní 862)

III. kategorie

1. místo: Natálie Pánková (ZŠ Ke Studánce 1050)

2. místo: Eliška Kollerová (ZŠ Školní 862)

3. místo: Eliška Čviriková (ZŠ Jarní 400)

 

 

 

2/ „Do nebe“

 

I. kategorie

1. místo: Tereza Chrobáková (ZŠ Mládí 726)

2. místo: Karolína Dudová (ZŠ Ke Studánce 1050)

3. místo: Kateřina Vítová (ZŠ Školní 862)

II. kategorie

1. místo: Vendula Rašmanová (ZŠ Mládí 726)

2. místo: Eliška Isaiášová (ZŠ Mládí 726)

3. místo: Viktorie Kolárová (ZŠ Ke Studánce 1050)

III. kategorie

1. místo: Klára Marcalíková (ZŠ Mládí 726)

2. místo: Nela Obadalová (ZŠ Ke Studánce 1050)

 


 

3/ Požární ochrana očima dětí _výtvarná část

 

1. místo: Jakub Lízal (ZŠ Ke Studánce 1050)

2. místo: Tereza Volštátová (ZŠ Mládí 726)

3. místo: Aneta Skýbská (ZŠ Mládí 726)

 

 

 

 

ČTVRTEK 19. 3. 2015  2. STUPEŇ ZÁKL. ŠKOL

 42 účastníků soutěže

                                  


1/ Jaro klepe na dveře

 

IV. kategorie 

1. místo: Tomáš Raszyk (ZŠ Ke Studánce 1050)

2. místo: Silvie Jurášová (ZŠ A. Jiráska, Dolní Lutyně)

3. místo: Karolína Czepcová (ZŠ Školní 862)

 

V. kategorie

1. místo: Natálie Klimšová (ZŠ Školní 862)

2. místo: Barbora Kalinová (ZŠ Ke Studánce 1050)

3. místo: Henrieta Gebková (ZŠ Ke Studánce 1050)

 

 

 

2/ „Do nebe“

 

IV. kategorie

1. místo: Marek Lalík (ZŠ Ke Studánce 1050)

2. místo: Sabina Czudková (ZŠ Ke Studánce 1050)

3. místo: Kryštof Peterka (ZŠ Ke Studánce 1050)

 

V. kategorie

1. místo: Eliška Peterková (ZŠ Ke Studánce 1050)

2. místo: Klára Klimšová (ZŠ Školní 862)

3. místo: Barbora Palová (ZŠ Ke Studánce 1050)

3. místo: Beáta Mandoková (ZŠ A. Jiráska, Dolní Lutyně)


 

 

3/ Požární ochrana očima dětí _výtvarná část

 

IV. kategorie

 

1. místo: Lucie Zdebská (ZŠ Ke Studánce 1050)

 

V. kategorie

 

1. místo: Sarah Pegřimočová (ZŠ Ke Studánce 1050)

2. místo: Richard Stéskal (ZŠ Slezská 850)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                               Mgr. Petra Godulová

                                                                                  vedoucí oddělení estetiky DDM Orlová


Datum zveřejnění/aktualizace: 7.4.2015

Zpět na výpis