V NEDĚLI 9. 5. V ORLOVÉ NEPŘIBYL ŽÁDNÝ NAKAŽENÝ

Přinášíme vám ukázku Covid Reportu z Orlové k 10. 5. 2021. Denně aktualizovaný Covid Report z Orlové najdete v aplikaci Mobilní rozhlas, do které se můžete zaregistrovat zde. A nyní už samotný report:

V Orlové bylo za neděli zjištěo 0 nových případů (v sobotu rovněž 0) dle aktualizací dat ÚZIS z dnešního rána. V rizikové věkové skupině 65+ nepřibyl žádný nově nakažený.

V celkovém počtu nově potvrzených případů za posledních 14 dní evidujeme pokles z 74 případů ke včerejšku na 72 případů za 14 dní k dnešnímu dni. Počet nově potvrzených případů za posledních 7 dní je 23. V porovnání se čtrnáctidenní historií se tedy situace výrazně zlepšila.

Naše samospráva má k dnešnímu dni míru pozitivity 0,25 %. Jde o celkový počet nově potvrzených případů za posledních 14 dní vztažený k počtu obyvatel v naší samosprávě.

V celostátním žebříčku obcí s největší mírou nových případů za 14 dní nám aktuálně patří 1 573. místo z 6280 obcí v ČR. Oproti včerejšku (1574.) jsme se posunutím o 1 příčku zhoršili. Patříme mezi 25 % obcí v ČR s nejvyšší mírou nakažených obyvatel za posledních 14 dní.

Datum zveřejnění/aktualizace: 10.5.2021