Výtvarný kurz / Relaxační malování – 22. 1. – 25. 6. 2019


Výtvarný kurz / Relaxační malování – 22. 1. – 25. 6. 2019
Út 22.1.2019 - Út 25.6.2019


Každé úterý od 16 – 19,00 hodin

Je toho na vás moc a potřebujete si odpočinout? Chcete tvořit? Nevíte jak na to, ale chcete být uvolnění a dostat kus svého nitra na plátno či papír? Chcete cítit, jak se stres vyplavuje do dáli, jak koncentrace myšlenek je soustředěná na pár čar a kombinace barev, jak snadné je pracovat se svojí intuicí? Přijďte na náš kurz! Je určen právě pro vás! Zajistíme vám pohodlí, všechen potřebný materiál, ukážeme vám techniku, s kterou budete pracovat. Pod vlivem hudby, která bude pro vás na každý večer speciálně připravena ucítíte, zavnímáte, vytvoříte. NEMUSÍTE NIC UMĚT!

Program: různorodé techniky kresby a malby, pravá mozková hemisféra, barevný kruh, míchání barev, relaxační malování pod vlivem hudby, suchý pastel, akvarel, tempery, akryl, intuitivní kresba, kombinované techniky, artterapie, meditace, výklad barev.

V ceně jsou veškeré pomůcky: akvarel, štětce, anilinky, tuže, suché pastely, uhly, fixy, temperové barvy, papíry, tužky, gumy, brusné papíry, modely, podkladové materiály, podkladové desky, šablony, lektorné, pronájem prostor. V případě, že budete chtít malovat na plátno, budou k dispozici desky s plátnem k zakoupení.

Kurz povede lektor a malíř Tomáš Oslizlok MgA.

Kurzovné: 2600,- Kč (splatné nejpozději do 15. 1. 2019 na recepci DKMO)

KURZ JE URČEN ZAČÁTEČNÍKŮM I MÍRNĚ POKROČILÝM! POČET MÍST OMEZEN!


Místo konání:Dům kultury města Orlové
Pořadatel:DKMO

Web:www.dkorlova.cz
Telefon:596 511 661


Zpět na výpis