ZÍTRA STARTUJE GRACIA ORLOVÁ 2024! NA ŘIDIČE ČEKÁ DOPRAVNÍ OMEZEN

Již zítra 25. dubna 2024 začíná 36. ročník cyklistického závodu Gracia Orlová. Na první etapu závodu cyklistky vyrazí tradičně z Orlové, a to konkrétně od domu kultury. Z toho důvodu bude zákaz stání na ulici Osvobození od kruhového objezdu s ulicí Masarykova až po dům č. 874 ve čtvrtek 25. dubna od 8 do 13:30.

Na stejných místech bude zákaz stání také v neděli 28. dubna od 6 do 14 hodin, kdy bude probíhat poslední etapa závodu. Kóje před městským úřadem budou vyhrazeny pro závodníky rovněž v neděli od 6 do 18 hodin.

Poslední den závodu se bude omezení týkat také parkoviště u letního kina a ulice Na Stuchlíkovci až k odbočce k zimnímu stadionu opět v čase od 6 do 14 hodin.

Současně bude na plynulost silničního provozu dohlížet státní policie ve spolupráci s městskou policií a organizátory.

Datum zveřejnění/aktualizace: 24.4.2024