Orlová ocenila strážníky městské policie

Orlovská  radnice ocenila na sklonku loňského roku pětici strážníků městské policie. Prvním z nich byl zkušený strážník ve funkci velitele směny – Robert Babisz, který nejen zaučuje mladší nezkušené kolegy, ale v poslední době zadržel i několik pachatelů trestných činů v dopravě, kteří bezohlednou jízdou orlovskými ulicemi ohrožovali bezpečnost občanů.

Druhým byl Petr Štěrba, taktéž zkušený strážník. Ten má na svém kontě zadržení několika pachatelů vloupání do různých objektů ve městě. Stejně tak i Roman Jiříček. Dalším z oceněných strážníků byl Libor Kleiber. Muž s vynikající místní a osobní znalostí Orlové. Díky němu se podařilo zadržet několik celostátně hledaných osob Policií ČR.

Ocenění převzal i samotný velitel městské policie Rostislav Szczurek. Ten organizuje a řídí práci strážníků v našem městě, spolupracuje s Policií ČR a kriminální službou a tak přispívá k zadržení pachatelů vloupání do vozidel, loupeží a hledaných osob.

Datum zveřejnění/aktualizace: 6.1.2009