Přijďte si zdarma ověřit stav tachometru!

Na tuto sobotu 8. listopadu připravila Městská policie v Orlové zajímavou akci pro řidiče z Orlové a blízkého okolí. Pokud přijdou v době od 8.30 do 11 hodin se svými auty na parkoviště u Mateřské školy Husova č. 1211 v Orlové-Městě, změří jim strážníci městské policie rychlost.

Sraz všech zájemců je tedy na parkovišti MŠ Husova v Orlové-Městě. „Vysvětlíme řidičům pravidla této zkoušky a poté se přesunou na ulici Palackého, kde na pokyn vyrazí na ulici Husovu ke kontrolnímu  měření rychlosti. Po zkoušce se vrátí zpět na parkoviště před mateřskou školu a tam jim sdělíme naměřenou rychlost,“ vysvětluje velitel městské policie Rostislav Szczurek. „Je to skvělá příležitost jak si prověřit stav svého tachometru a předejít možným problémům či dokonce pokutám,“ dodal velitel Szczurek.

Datum zveřejnění/aktualizace: 5.11.2008