Svatováclavský hudební festival i v Orlové

Celý měsíc od 28. září je již tradičně věnován Svatováclavskému hudebnímu festivalu. I v letošním roce můžete zavítat do některého z kostelů a poslechnout si tam skladby Bacha, Haydna, Vivaldiho či některého z dalších hudebních skladatelů.

Jen tak namátkou – 9. října od 19 hodin v kostele Božského Srdce Páně v Bohumíně se představí Fraternita Litteratorum v čele s uměleckým vedoucím Stanislavem Předotou v programu Caesar Vive.

Pozvat vás můžeme i do Husova sboru v Rychvaldě. Tam 20. října v 18 hodin vystoupí vokální soubor ADASH a Klezmerová skupina Naches.

Do kostela Panny Marie v Orlové můžete zavítat až 25. října v 16 hodin. Na programu bude A. Dvořák, J. Brahms, J.S.Bach, F. Liszt a L. Janáček v podání barytonisty Romana Janála a na varhanech zahraje Aleš Bárta.

Datum zveřejnění/aktualizace: 6.10.2008