NENECHTE SI UJÍT STŘEDOŠKOLSKÉ FOTBALOVÉ DERBY
Ve čtvrtek 25. června proběhne na fotbalovém hřišti U Kapličky velké středoškolské fotbalové derby NETGOA Cup. Úvodní výkop turnaje nastane s úderem osmé hodiny ranní. Své síly poměří dvě orlovské střední školy, které si v našem městě už dlouhá léta zdravě a přátelsky konkurují.
Proti sobě nastoupí SOŠ NET OFFICE Orlová a Gymnázium a Obchodní akademie Orlová. Na atraktivní turnaj je tímto srdečně zvána široká veřejnost.
„Pro tuto akci jsme jako IT škola vytvořili i speciální webovou stránku, kde budeme zveřejňovat veškeré aktuální informace přímo z místa a postupně zde živě nahrávat výsledky jednotlivých zápasů,“ dává na vědomí učitel ze SOŠ Net Office Tomáš Jurdič.
Přijďte podpořit výkony studentů a jejich inciativu!
Případně sledujte turnaj online ZDE.





