ZAKUPTE SI KYTIČKU A PŘISPĚJTE NA DOBROU VĚC

Město Orlová, se jako každý rok, účastní sbírky Český den proti rakovině, a tak i v ulicích našeho města dnes potkáte dobrovolníky, kteří vyrazili do ulic nabízet kytičky s tmavě růžovou stužkou.

Hlavním tématem letošní sbírky je prevence rakoviny prsu, proto ke každé kytičce dárce obdrží i letáček s informacemi.

Pokud nepotkáte dobrovolníky v ulicích, můžete kytičku získat na stovkách míst až do neděle 19. května. Seznam míst najdete ZDE.

Lidé mohou přispět i prostřednictvím dárcovských SMS ve tvaru DMS KVET 30 nebo DMS KVET 60 nebo DMS KVET 90 nebo DMS KVET 190 na číslo 87 777. Cena jedné DMS je 30, 60, 90, 190 Kč.

Mamografický screening je určen ženám od 45 let každé dva roky! Více informací včetně návodu na samovyšetření najdete na webu ZDE.

Datum zveřejnění/aktualizace: 15.5.2024