INFORMACE K DELEGOVÁNÍ ČLENŮ OKRSKOVÝCH VOLEBNÍCH KOMISÍ

Politická strana, politické hnutí a koalice, jejíž kandidátní listina pro volbu do Evropského parlamentu byla zaregistrována, může delegovat nejpozději 30 dnů přede dnem voleb (t.j. do 16,00 hodin dne 8. května 2024) jednoho člena a jednoho náhradníka do okrskové volební komise.

Delegování se provede tak, že se jejich seznam osobně doručí nebo zašle starostovi, a to v listinné podobě nebo v elektronické podobě.

Ve středu 8. května 2024 bude v době od 08.00 do 16.00 hod. umožněno provést delegování do okrskových volebních komisí.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 730 105 759. S pověřeným zaměstnancem úřadu, který bude držet pohotovost, se následně dohodnete se na dalším postupu.

Datum zveřejnění/aktualizace: 7.5.2024