SOBOTNÍ PROGRAM NA DNECH MĚSTA BYL OPRAVDU VELKOLEPÝ

V rámci oslav osmistého výročí města proběhly v pátek 26. a v sobotu 27. května 2023 Dny města Orlové.

Sobotní program v letním kině nabídl vystoupení známých hudebních interpretů. K vidění byla skupina Duo Jamaha, zazpíval zpěvák Václav Noid Bárta, poté nás pobavili svým vystoupením Vojtěch Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián.

Večer celé publikum rozproudil Leoš Mareš, dále nás rozezpíval Michal David a celý večer zakončil Rytmus.

Na náměstí k poslechu zahrály skupiny Radegast Cimbal a Sundays Band. Svým zpěvem zaujala i zpěvačka Vali Angel a do noci hrál skvělý DJ.

Na děti v lesoparku čekala cirkusová soutěž, oblíbená Slizománie a skupina Maxíci.

Překvapením pro všechny návštěvníky byl nádherný ohňostroj, kterým jsme zakončili celé Dny města.

Sobotní program byl opravdu nabitý, jak se vám líbil?

Celou fotogalerii najdete zde.

Datum zveřejnění/aktualizace: 30.5.2023