ORLOVÉ PŘIJELY POPŘÁT I DELEGACE ZE ZAHRANIČÍ

Delegace z partnerských měst Rydultowy, Czechowice-Dziedzice, Námestovo a Illnau-Effretikon přijely společně s námi oslavit osmisté výročí města Orlová.

Zástupci měst s námi strávili tři dny, navštívili Pustevny, prohlédli si Kostel Narození Panny Marie a proběhlo přátelské fotbalové utkání, které skončilo remízou 2:2.

Fotbalové přátelské utkání mezi Orlovou a městem Rydultowy zahájila výkopem naše paní starostka Lenka Brzyszkowská a místostarostka města Rydultowy Mariola Bolisega.

Při proslovu na pódiu město Orlová dostalo od města Rydultowy darem krásnou lavičku.

Dále přibyl strom v aleji přátelství, který zasadila naše paní starostka Lenka Brzyszkowská spolu se starostou Czechowic-Dziedzic Marianem Blachutem.

Celou fotogalerii najdete zde.

Datum zveřejnění/aktualizace: 29.5.2023