DOMOV VESNA HLEDÁ VEDOUCÍHO TECHNICKÉHO ÚSEKU

Domov Vesna přijme vedoucího technického úseku, jehož náplní práce bude správa budovy, zajišťování revizí a kontrol strojů a zařízení, údržba venkovních prostor v areálu, komunikace s úřady a dodavateli a administrace spojená s provozem a údržbou objektu.

Datem plánovaného nástupu je srpen letošního roku. Pracovní doba je pružná od pondělí do pátku.

Požadavky:

• SŠ s maturitou, nejlépe technického zaměření
  • schopnost administrovat výběrová řízení
  • přehled v oblasti PO a BOZP
  • technické myšlení, všeobecný technický přehled
  • orientace v technické a výkresové dokumentaci
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost
  • znalost práce na PC

Výhodou:

• zkušenost s vedením týmu
  • praxe na obdobné pozici

Nástupní plat:

Dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. 9. platová třída od 19 730 do 28 920 Kč, v závislosti na délce započitatelné praxe. Po zapracování možnost přiznání osobního příplatku, příplatek za vedení (cca 1000 Kč).

Benefity:

• 5 týdnů dovolené
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření až 500 Kč
  • stravování v areálu (oběd za 25 Kč)

Žádosti o zaměstnání včetně přiložených životopisů zasílejte nejpozději do 20. 5. 2022 na e-mail: personalni@domovvesna.cz, popř. poštou nebo osobně na adresu:

Domova Vesna, přísp.org.
Kpt. Jaroše 999
735 14 Orlová-Lutyně

Domov Vesna si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit bez udání důvodu. Poskytnutím svých osobních údajů v životopise dávají uchazeči domovu pro seniory souhlas s jejich správou ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktováni budou pouze ti uchazeči, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Kontaktní osoba:
Jakub Hluchník