OCENĚNÍ TĚCH NEJLEPŠÍCH Z OBLASTI SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

Orlová každoročně oceňuje sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách. Každá sociální služba může ze svého kolektivu navrhnout někoho, kdo je nejlepší, a kdo si ocenění zaslouží. Vždy se jedná o lidi obětavé, kteří své práci a svým klientům dávají víc, než je běžné. Lidi, kteří mají své srdce na pravém místě, a člověk pro ně není jen prázdné slovo. Město jim tímto slavnostním oceněním vyjadřuje poděkování za jejich prospěšnou práci.

V těchto dnech převzali ocenění KATEŘINA GYLANÍKOVÁ a DAGMAR NESRSTOVÁ (obě z Domova Vesna), ANNA KANTOROVÁ a JAROSLAV JURČEK (oba ze Sociálních služeb města Orlové), HANKA TŘASKOVÁ (Domov pro seniory Pohoda), DENISA LABAJOVÁ (Sociální lůžka ve zdravotnickém zařízení), LENKA PAULUSOVÁ (Nestátní denní zařízení DUHA), MILUŠE KOLARCZYKOVÁ (Domov pro seniory SLEZSKÉ HUMANITY), Bc. KARIN MIKOLÁŠOVÁ (Slezská diakonie – Poradna rané péče EUNIKA),  LENKA KOPPOVÁ (Benjamín, p.o. – Domov pro osoby se zdravotním postižením), JARMILA FERFECKÁ (Benjamín, p.o. – Domov se zvláštním režimem) a JAKUB LASOTA (FUTRA, z.s. – Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež FUTRA a Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Maják).

Gratulujeme!

Datum zveřejnění/aktualizace: 1.12.2021