3, 2, 1...ORLOVÁ SVÍTÍ!

Dne 28. listopadu 2021, tj. na první adventní neděli, byl v Orlové téměř bez přítomnosti občanů rozsvícen vánoční strom. Jedle kavkazská, která je letošním symbolem orlovských Vánoc, zdobí prostranství U Moravy. Od pondělka se stromek rozsvěcuje současně s pouličním osvětlením a vánoční výzdobou.

Z důvodu epidemické situace, vyhlášení nouzového stavu a zpřísnění protiepidemických opatření byly v Orlové zrušeny všechny celoměstské adventní akce. Rozsvícení vánočního stromu tedy proběhlo pouze online na Facebooku Město Orlová. Reportáž ještě ten večer zveřejnila iTVO - internetová televize Orlová.

Provoz umělého kluziště bude zahájen 1. prosince ve 14 hodin, v režimu v němž budou dodržena všechna protiepidemická opatření.

Datum zveřejnění/aktualizace: 30.11.2021