DOBROVOLNÍCI LETOS PRODALI 1 792 ŽLUTÝCH KVÍTKŮ

Ve středu 29. září se město Orlová přidalo k celorepublikové sbírce Ligy proti rakovině Praha známé jako Český den proti rakovině. Celkem 17 dobrovolnických skupin se vydalo s pokladními vaky a ve žlutých tričkách nabízet symbol boje proti rakovině - žluté květy, letos se zelenou stužkou.

Minimální dar za kytičku na podporu boje proti rakovině činil 20 Kč. Dobrovolníkům se v jubilejním 25. ročníku sbírky podařilo prodat 1 792 kytiček, což je více než loni, a na konto Ligy proti rakovině vybrat 43 641 Kč.

Letošní ročník byl jiný v tom, že se kytičky nabízely nejenom ve středu, ale i ve čtvrtek a pátek. Navíc byly k dostání i na tzv. pevných prodejních místech.

Město Orlová děkuje všem občanům za poskytnuté finanční dary a dobrovolníkům za pomoc!

Poděkování patří dobrovolníkům z organizací:

• YMCA Orlová
  • OO SONS Orlová