NOMINUJTE OSOBNOSTI ORLOVÉ NA OCENĚNÍ

Město Orlová každoročně oceňuje zajímavé osobnosti a kolektivy v oblasti kultury, zájmové činnosti, sportu a volnočasových aktivit pro děti a mládež.

Ocenění je udělováno jednotlivým osobám a kolektivům jako projev uznání za dosažené výsledky, za dlouhodobé zásluhy o rozvoj dané oblasti, za významnou osobní angažovanost, mimořádným talentům roku, či u příležitosti významného životního jubilea, zpravidla za předcházející rok.

Ocenění může být dle zásad pro oceňování, které najdete zde, uděleno v těchto kategoriích:

Oblast kultury:

• Významná osobnost kultury
  • Ocenění za přínosnou práci v oblasti kultury (osoba, kolektiv)
  • Talent (osoba, kolektiv)

Oblast zájmové činnosti:

• Ocenění za přínosnou práci v organizaci (osoba)
  • Ocenění za přínosnou práci organizace

Oblast volnočasových aktivit pro děti a mládež:

• Ocenění za přínosnou práci s dětmi a mládeží (osoba, kolektiv)

Oblast sportu:

• Sportovec roku
  • Sportovní kolektiv roku
  • Trenér roku
  • Významná osobnost orlovského sportu

Osobnost roku

Město Orlová uvítá aktivní zapojení široké veřejnosti do výběru, protože chce ocenit především ty, kteří veřejnost nějakým způsobem oslovili.

Vámi předložené nominace musí obsahovat jméno a příjmení osoby, případně název kolektivu navrhovaného na ocenění, oceňovanou kategorii, rok narození nominované osoby nebo věkovou skupinu, kontakt na nominovanou osobu, kolektiv, důvod podání návrhu na udělení ocenění – popis konkrétních dosažených úspěchů nebo přínosů, jméno, příjmení a kontakt na navrhovatele.

Návrhy na udělení ocenění je možno zasílat do 28. února 2021 na předepsaném formuláři, který pod názvem „Formulář k návrhu na ocenění v oblasti školství, kultury, zájmové činnosti, děti a mládeže a sportu“ najdete zde, nebo v příloze tohoto článku. Vyplněný formulář lze doručit osobně na podatelnu Městského úřadu Orlová, anebo poštou na adresu:

Město Orlová
odbor městských financí a školství
Osvobození 796
735 14 Orlová-Lutyně