ORLOVSKÝ ADVENT BYL ZAHÁJEN V KOMORNÍM DUCHU

Stalo se již ve městě tradicí, že čtyřtýdenní čekání na příchod vánočních svátků zahajujeme v první adventní neděli rozsvícením vánočního stromečku na prostranství U Moravy.

Nejinak bychom orlovský advent zahájili i letos nebýt všudypřítomného koroňáka, který nám znemožnil pozvat občany a nabídnout jim bohatý program. Stromeček jsme přesto rozsvítili a někteří z vás k Moravě přesto dorazili. Dorazili tam i dva andělé, kteří rozdávali pamlsky kolemjdoucím dětem.

Živý přenos skrze Facebook nám nevyšel úplně podle plánu, protože omylem běžel bez zvuku, ale naše skvělá kameramanka a redaktorka v jedné osobě Monika Ociepková okamžitě spěchala domů, aby pro vás postříhala povedené vánoční video, které můžete vidět na YouTube kanálu Internetové televize Orlová (iTVO).

Milé a milí, přejeme vám krásný kouzelný advent. Prožijte ho bez stresu a v dobré náladě. Věříme, že příští rok se zase všichni potkáme u našeho vánočního stromečku.

Kancelář starosty

Datum zveřejnění/aktualizace: 1.12.2020