SMO HLEDÁ AJŤÁKA!

Společnost SMO, městská akciová společnost Orlová vyhlašuje výběrové řízení na pozici IT pracovník - informatik společnosti

Náplň práce:

zodpovědnost za komplexní zajištění správy a údržby informačních technologií (IT), informačních systémů (IS), příslušné infrastruktury, serverů a sítí; znalost IS HELIOS ORANGE a docházkového a přístupového systému spol. RON Software výhodou,zajištění správy, údržby a rozvoje firemních aplikací, webových stránek a firemního intranetu,řízení procesů vytváření koncepce a rozvojových projektů IT/IS, návrhy investičních
a nákupních priorit týkajících se správy a rozvoje informačního systému
a používaných technologií,zodpovědnost za optimalizaci bezpečnostních prvků u používaných systémů IT/IS,zajištění správy systému koncových stanic uživatelů včetně aktualizací,poskytnutí odborné pomoci uživatelům v oblasti IT a IS.

Požadujeme:

ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti informační technologie,prokazatelná praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky,znalosti v oblasti Microsoft technologií (Windows server, virtualizace (Hyper-V, failover cluster), Exchange Server, Web Server IIS, Active Directory, Group Policy, DNS, DHCP...) na úrovni administrátora,zkušenost se správou databází – MS SQL,znalosti ve správě linuxových serverů a aplikací,znalosti hardware – serverů, diskových polí, desktopů a notebooků,pokročilá znalost v nastavení firewallu a sítí,základní znalost práce v CMS Wordpress,základní znalosti pro správu profilů na sociálních sítích (Facebook, Google firmy, Seznam),znalost MS Office na vysoké úrovni,znalost anglického jazyka v rámci práce v IT,řidičský průkaz skupiny B,odpovědnost, pečlivost, samostatnost, schopnost analytického myšlení, rozhodnost, ochotu učit se novým věcem.

Výhodou:

znalost Eset produktů a centrální správy Eset aplikací,znalost Pfsense firewall,znalost Redmine a doplňků DMS, CMS a dalších,znalost Google služeb ve vztahu k webovým stránkám (Search Console, Analytics, Tag Manager, reCaptcha, Google Maps, Google Firma...),základní znalost HTML a PHP,znalost digital signage systémů – Xibo,znalosti ve správě wifi controlleru – Unifi,znalost IS Helios nebo jiného modulárního informačního systému,znalosti s nastavením EET pokladen.

Nabízíme:

finanční ohodnocení odpovídající dané pozici + další finanční odměny,řadu zaměstnaneckých benefitů, např. příspěvek na životní a penzijní pojištění, příspěvek na stravování (eStravenka), příspěvek na kulturní a sportovní vyžití, 25 dnů dovolené, služební telefon a notebook,zajímavou práci s možností seberealizace,hlavní pracovní poměr na dobu určitou v délce trvání 15 měsíců s možností přechodu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,předpokládaný datum nástupu: 1. 8. 2020, nebo dle dohody.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: pospisilova@smo-orlova.cz

Bližší informace o zpracování osobních údajů v rámci vyhlášeného výběrového řízení naleznete na webu společnosti: https://smo-orlova.cz/wp-content/uploads/2019/06/SMO-informace-pro-uchazece-o-zamestnani.pdf

Datum zveřejnění/aktualizace: 15.7.2020