HLEDÁTE PRÁCI?

Společnost SMO, městská akciová společnost Orlová vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice
DĚLNÍK ÚDRŽBY ZELENĚ SPORTOVNÍHO AREÁLU

Náplň práce:
činnosti spojené s údržbou zeleně – údržba travnatých ploch a porostů, údržba zpevněných ploch, údržba svěřené techniky, drobné opravy na majetku společnosti.

Požadujeme:
střední odborné vzdělání s výučním listem, výhodou v oboru zahradnictví, řidičské oprávnění skupiny B, výhodou skupiny T, zdravotní způsobilost, samostatnost, svědomitost, manuální zručnost, časovou flexibilitu, praxi v oblasti údržby zeleně min. 3 roky výhodou.
Nabízíme:
finanční ohodnocení: základní mzda ve výši 17 800 Kč + odměny, nástup na hlavní pracovní poměr dle domluvy, 25 dnů dovolené, příspěvek na kulturní a sportovní vyžití, jednosměnný provoz.

Bližší informace o pracovní pozici: Ryszard Blachowski, tel. 731 444 550, e-mail: blachowski@smo-orlova.cz.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: pospisilova@smo-orlova.cz.
Bližší informace o zpracování osobních údajů v rámci vyhlášeného výběrového řízení naleznete na webu společnosti: https://smo-orlova.cz/wp-content/uploads/2019/06/SMO-informace-pro-uchazece-o-zamestnani.pdf

Datum zveřejnění/aktualizace: 2.4.2020