ROUŠKY ŠIJÍ I ORLOVSKÉ ÚŘEDNICE – a je jich hodně!

Celá řada zaměstnanců Městského úřadu Orlová vyměnila počítač za šicí stroj a pustila se do šití roušek. Nedělají nic světoborného, dělají jen to, co je v tuto chvíli třeba, a za to jim patří velký dík. „Hned jak přijdu z práce, sedám k šicímu stroji, stříhám a šiju dlouho do večera," svěřila se jedna z úřednic, která nejprve roušky našila pro svoji rodinu a nejbližší kolegyně - a plynule pokračuje dál. „Ne všichni mají šicí stroj a ne všichni jsou zruční, tak se jim snažím pomoct. Šiju i pro své sousedy a jejich známé a přátele. Samozřejmě, že zdarma, je to projev dobré vůle a lidské solidarity."
Dnes už tato úřednice zdaleka nešije sama, do práce zapojila i své děti i manžela. Klobouk dolů před těmito úžasnými lidmi. Je krásné, že takových lidiček je mezi námi spousta. Všem patří velký dík.

Datum zveřejnění/aktualizace: 21.3.2020