VZDĚLÁVACÍ KURZY PRO SENIORY V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ V ORLOVÉ

Vážení senioři,

chcete se vzdělávat a rozšiřovat své vědomosti? Městská knihovna Orlová pravidelně pořádá vzdělávací kurzy, ve kterých získáte nové poznatky. Seznámíte se s dalšími návštěvníky akcí, se kterými můžete sdílet i jiné aktivity volného času.

Jako první variantu vzdělávacího kurzu v knihovně nabízíme Akademii třetího věku, která začíná 28. ledna 2020. Posluchače provede kurzem Jiří Čaputa. Letošním tématem Akademie je voda a přednášející se konkrétně zaměří na přehrady, vodní elektrárny, kanály apod. Kurzovné (šest přednášek) činí 300 Kč.

Druhou možností vzdělávání pro seniory je Virtuální univerzita třetího věku, která začíná 4. února 2020. V letošním semestru se posluchači seznámí během šesti video-přednášek s nejznámějšími památkami barokní architektury v Čechách. Garantem kurzu je Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze. Kurzovné činí 350 Kč.

Pro více informací volejte na telefon 596 522 449 nebo pište na email: hudebni@knihovna-orlova.cz
Tak neváhejte a přijďte mezi nás.

Připojené dokumenty:

Dokument ke stažení PNG [2.2MB]