VÁNOČNÍ STROM ROZSVÍTÍME SPOLEČNĚ DNES ODPOLEDNE!❤️

VÁŽENÍ A MILÍ ORLOVANÉ,

přejëme Vám všem krásnou adventní neděli a všechny Vás srdečně zveme na dnešní slavnostní rozsvícení vánočního stromu v našem městě. Sejdeme se všichni ve 14 hodin na prostranství u Moravy. Tam se jako první představí Dětské pěvecké sbory ZŠ K. Dvořáčka. V 15 hodin to bude Keep Smiling Gospel Orlová. Na 16. hodinu bude připraven Pěvecký sbor místního Gymnázia a Obchodní akademie. V 16:20 hodin se představí Taneční klub KMIT a o deset minut později přijde na scénu naše ELIŠKA RUSKOVÁ. Pak už bude následovat SLAVNOSTNÍ ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU. Od 17:15 hodin se můžete těšit na koncert Daniela Hůlky a Kamily Nývltové.
Milí Orlované, přejeme Vám všem radostný den a zveme Vás i na živý betlém se zvířátky a na Ježíškovu poštu. Nebudou chybět ani stánky s občerstvením.

Vaše vedení města Orlové

Datum zveřejnění/aktualizace: 1.12.2019