ORLOVANÉ LETOS VYPLAVALI 4. MÍSTO

V letošním ročníku Plavecké soutěže měst zvítězil jako tradičně Bohumín, který získal 10.548 bodů a plavalo za něj 1072 účastníků. Druhou příčku obsadil Hodonín (8.625 bodů, 618 účastníků), třetí byla Kopřivnice (7.054 bodů, 416 účastníků). Čtvrté místo letos patřilo Orlové. Naše město sice letos podpořilo úžasných 820 účastníků, ale získali jsme pouze 6.861 bodů. Nevadí, v příštím roce se pokusíme získat lepší bodové hodnocení. Stejně tak věříme, že do dalšího ročníku přibude i počet plavců.
Letošním nejmladším plaváčkem byl roční chlapeček - Martin Kunčický. Nejmladší plavkyní pětiletá Sofie Kaduchová. Blahopřejeme!
Nejstarším plavcem byl šestaosmdesátiletý Libor Žolnerčík a nejstarší ženou o šest let mladší Jana Krhovjáková.

Smekáme před nerychlejším mužem, kterým se stal Petr Dedek (1:09) a nejrychlejší ženou Anežkou Šidlovou (1:10).
Všem, kteří nás v letošním roce reprezentovali v Plavecké soutěži měst, patří obrovský dík a uznání. Moc se toho vážíme a věříme, že se v příštím roce na krytém bazénu v Orlové potkáme.
Na obrázku může být: 1 osoba, plavání, bazén a venku

Datum zveřejnění/aktualizace: 3.10.2019